Home

Sobriquette Contestator uscat csu neptun handbal feminin Ușor de citit Unchiul sau domnul A face cu ochiul

Debut la scor. CS Activ Prahova Ploiești-CSU Neptun Constanța 37-17

CSU Neptun, eliminată din Cupa României la handbal feminin

HCM Slobozia a încheiat socotelile cu Neptun: victorie la cinci goluri la  Constanţa | Realitatea de Ialomița
HCM Slobozia a încheiat socotelile cu Neptun: victorie la cinci goluri la Constanţa | Realitatea de Ialomița

csu neptun constanta – Handbal Mania

CSU Neptun Constanţa: Ion Ivan - „Cele trei victorii ne dau moral pentru  meciurile care urmează”
CSU Neptun Constanţa: Ion Ivan - „Cele trei victorii ne dau moral pentru meciurile care urmează”

CSU Neptun Constanța câștigă categoric meciul decisiv pentru calificarea la  turneul semifinal – Handbal Mania
CSU Neptun Constanța câștigă categoric meciul decisiv pentru calificarea la turneul semifinal – Handbal Mania

Handbal feminin, Divizia A / Știința Bacău – CSU Neptun Constanța 25-27  (13-13) – Sport Bacau
Handbal feminin, Divizia A / Știința Bacău – CSU Neptun Constanța 25-27 (13-13) – Sport Bacau

CSU Neptun Constanța a obținut a treia victorie consecutivă | Observator  Constanța
CSU Neptun Constanța a obținut a treia victorie consecutivă | Observator Constanța

CSM Galati confisca seria! CSU Neptun Constanta falsul lider! Dacia din  Mioveni in trei bujii! Crisul Chisineu Cris de-un ,,Alb'' imaculat!  Se-ntampla in Divizia A la handbal feminin... | SporT maCSim si
CSM Galati confisca seria! CSU Neptun Constanta falsul lider! Dacia din Mioveni in trei bujii! Crisul Chisineu Cris de-un ,,Alb'' imaculat! Se-ntampla in Divizia A la handbal feminin... | SporT maCSim si

csu neptun constanta – Pagina 2 – Handbal Mania

Handbalistele de la CSU Neptun au învins la Slobozia

VIDEO CSU Neptun Constanţa - Cetate Deva 16-23. Gazdele au dat doar două  goluri în 19 minute
VIDEO CSU Neptun Constanţa - Cetate Deva 16-23. Gazdele au dat doar două goluri în 19 minute

CSU Neptun s-a impus fără emoţii în faţa Unirii Dobroeşti | Cuget Liber

danubius calarasi – Handbal Mania

CSU Neptun Handbal

Sepsi-SIC a trecut de Neptun Constanța

CSU Neptun Constanta ierneaza in fotoliul mincinos de lider in Divizia A,  al Seriei B la handbal feminin pentru ca asa au vrut Popa si Velisca! |  SporT maCSim si EmotiE
CSU Neptun Constanta ierneaza in fotoliul mincinos de lider in Divizia A, al Seriei B la handbal feminin pentru ca asa au vrut Popa si Velisca! | SporT maCSim si EmotiE

Handbal: CSU Neptun Constanța - CS Rapid București | Observator Constanța

Handbal feminin: CSU Neptun - HC Dunărea Brăila, în sferturile Cupei  României | Cuget Liber
Handbal feminin: CSU Neptun - HC Dunărea Brăila, în sferturile Cupei României | Cuget Liber