Home

Strainul reglementa ocupat dinamo sporting handbal expunere Aparatul aritmetic

Dinamo face istorie în Champions League și va aduce în România colecția de  vedete de la PSG – Handbal Mania
Dinamo face istorie în Champions League și va aduce în România colecția de vedete de la PSG – Handbal Mania

Dinamo a câștigat la Lisabona prima manșă a play-off-ului cu Sporting –  Handbal Mania
Dinamo a câștigat la Lisabona prima manșă a play-off-ului cu Sporting – Handbal Mania

Video Exclusiv | Dinamo - Sporting 26-27 | Vasile Stângă a analizat eșecul  dinamoviștilor cu Sporting, în Champions League
Video Exclusiv | Dinamo - Sporting 26-27 | Vasile Stângă a analizat eșecul dinamoviștilor cu Sporting, în Champions League

Meci pentru istorie! Dinamo poate fi prima echipă din România care ajunge  în „optimile” Ligii Campionilor la handbal masculin
Meci pentru istorie! Dinamo poate fi prima echipă din România care ajunge în „optimile” Ligii Campionilor la handbal masculin

Sporting Lisabona - Dinamo București, un meci uriaș pentru handbalul  masculin din România. Cum au prefațat cele
Sporting Lisabona - Dinamo București, un meci uriaș pentru handbalul masculin din România. Cum au prefațat cele

Dinamo – Sporting, meciul dinamitat de decizia FR Handbal, legată de  numărul extracomunitarilor
Dinamo – Sporting, meciul dinamitat de decizia FR Handbal, legată de numărul extracomunitarilor

Echipa de handbal a lui Dinamo s-ar putea muta în Ungaria

Ovidiu Semen, team managerul lui Dinamo: "Acum 6-7 ani eram nomazi, acum ne  bucurăm de succes" - Eurosport
Ovidiu Semen, team managerul lui Dinamo: "Acum 6-7 ani eram nomazi, acum ne bucurăm de succes" - Eurosport

Liga Campionilor (handbal m): Dinamo Bucureşti a ratat calificarea în  optimile de finală, după ce a condus cu 4 goluri la pauză (26-27 vs Sporting)  - HotNews.ro
Liga Campionilor (handbal m): Dinamo Bucureşti a ratat calificarea în optimile de finală, după ce a condus cu 4 goluri la pauză (26-27 vs Sporting) - HotNews.ro

C S Dinamo București X Sporting CP handball Full Game Highlights champions  league - YouTube
C S Dinamo București X Sporting CP handball Full Game Highlights champions league - YouTube

Echipa masculină de handbal Dinamo București a ajuns sacul de box

Handbal masculin: Dinamo, calificată în optimile Ligii Campionilor. Ghinion  pentru români, în returul cu PSG - Playtech Știri
Handbal masculin: Dinamo, calificată în optimile Ligii Campionilor. Ghinion pentru români, în returul cu PSG - Playtech Știri

Echipa de handbal si-a prezentat staff-ul tehnic pentru urmatorul sezon -  Dinamo1948
Echipa de handbal si-a prezentat staff-ul tehnic pentru urmatorul sezon - Dinamo1948

DINAMO - SPORTING 26-24 // VIDEO + FOTO Momente impresionante în Sala Dinamo!  Handbaliștii au celebrat calificarea alături de galerie, într-o atmosferă  irespirabilă
DINAMO - SPORTING 26-24 // VIDEO + FOTO Momente impresionante în Sala Dinamo! Handbaliștii au celebrat calificarea alături de galerie, într-o atmosferă irespirabilă

Meciul Sporting Lisabona - Dinamo București din European Handball League a  fost amânat!
Meciul Sporting Lisabona - Dinamo București din European Handball League a fost amânat!

Dinamo București a învins Sporting Lisabona cu 32-31 într-un meci restanță  din Grupa B în European Handball League
Dinamo București a învins Sporting Lisabona cu 32-31 într-un meci restanță din Grupa B în European Handball League

DINAMO - SPORTING 26-27 | "Cainii" au fost in optimile Ligii Campionilor la  pauza, cu 4 goluri avans, dar au facut o repriza a doua de cosmar | Sport.ro
DINAMO - SPORTING 26-27 | "Cainii" au fost in optimile Ligii Campionilor la pauza, cu 4 goluri avans, dar au facut o repriza a doua de cosmar | Sport.ro

Handbal masculin: Dinamo, calificata in premiera in optimile Ligii  Campionilor - ZiarMM
Handbal masculin: Dinamo, calificata in premiera in optimile Ligii Campionilor - ZiarMM

Dinamo a învins la Lisabona! Formația din Ștefan cel Mare este la 60 de  minute de o performanță excepțională pentru handbalul românesc, calificarea  în optimile de finală ale Ligii Campionilor
Dinamo a învins la Lisabona! Formația din Ștefan cel Mare este la 60 de minute de o performanță excepțională pentru handbalul românesc, calificarea în optimile de finală ale Ligii Campionilor

Dinamo, vechea și noua campioană din „Liga Zimbrilor”

Clubul de handbal Dinamo a vandut 2.150 de bilete virtuale pentru meciul cu  Sporting Lisabona. Unde
Clubul de handbal Dinamo a vandut 2.150 de bilete virtuale pentru meciul cu Sporting Lisabona. Unde

Vali Ghionea, primul handbalist adus de Dinamo pentru sezonul următor |  Sport | Radio România Actualitați
Vali Ghionea, primul handbalist adus de Dinamo pentru sezonul următor | Sport | Radio România Actualitați

Dinamo câștigă duelul cu Sporting, însă ratează calificarea la “masa verde”

HANDBAL Deplasare gratuită pentru dinamoviști la Constanța - Doar Dinamo

DINAMO ÎN LIGA CAMPIONILOR // Sala Polivalentă sau Cluj? Președintele lui  Dinamo anunță: „Fanii decid unde se joacă”
DINAMO ÎN LIGA CAMPIONILOR // Sala Polivalentă sau Cluj? Președintele lui Dinamo anunță: „Fanii decid unde se joacă”

Video | Dan Savenco, după ce Dinamo a fost răpusă de Sporting. "Din păcate,  am făcut-o rușinos. Trebuie să învățăm din greșeli"
Video | Dan Savenco, după ce Dinamo a fost răpusă de Sporting. "Din păcate, am făcut-o rușinos. Trebuie să învățăm din greșeli"