Home

Mergeți la circuit Legăna Minunat turneu handbal baia mare latitudine fiecare Realist

Handbal feminin: Minaur Baia Mare a obţinut prima sa victorie la turneul  din Polonia | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: Minaur Baia Mare a obţinut prima sa victorie la turneul din Polonia | AGERPRES • Actualizează lumea.

Prezentarea echipelor calificate la turneul final al juniorilor 1: CSS 2 Baia  Mare – Handbal Mania
Prezentarea echipelor calificate la turneul final al juniorilor 1: CSS 2 Baia Mare – Handbal Mania

TVR Sport
TVR Sport

HANDBAL - Minaur a pierdut în primul meci din turneul de la Baia Mare cu  nou-promovata Corona Brașov: sâmbătă, băimărencele joacă împotriva  vicecampioanei Poloniei - 2mnews
HANDBAL - Minaur a pierdut în primul meci din turneul de la Baia Mare cu nou-promovata Corona Brașov: sâmbătă, băimărencele joacă împotriva vicecampioanei Poloniei - 2mnews

HANDBAL FEMININ - Turneu amical internațional organizat în Baia Mare la  finalul săptămânii - 24News
HANDBAL FEMININ - Turneu amical internațional organizat în Baia Mare la finalul săptămânii - 24News

Debut cu victorie pentru CSS 2 Baia Mare la Turneul Final Junioare II |  ArenaMM
Debut cu victorie pentru CSS 2 Baia Mare la Turneul Final Junioare II | ArenaMM

Premii individuale la turneul de minihandbal – Academia de Handbal Minaur

Academia de Handbal Minaur, locul 5 la turneul final al juniorilor II -  Graiul Maramureșului
Academia de Handbal Minaur, locul 5 la turneul final al juniorilor II - Graiul Maramureșului

HANDBAL - Juniori III - Ambele echipe din Baia Mare au debutat cu victorii  în turneul final Valoare — eMaramures
HANDBAL - Juniori III - Ambele echipe din Baia Mare au debutat cu victorii în turneul final Valoare — eMaramures

Handbal: CSM Constanța luptă în turneul Final Four al Supercupei României  2023. „Sezonul care a trecut ne obligă la mai mult“
Handbal: CSM Constanța luptă în turneul Final Four al Supercupei României 2023. „Sezonul care a trecut ne obligă la mai mult“

Handbal | CS Minaur, turneu de pregătire în Baia Mare | eZiarultău

CNOPJ BAIA MARE

css 2 baia mare – Handbal Mania

AU CÂȘTIGAT - Minaur a învins, în al doilea meci de la turneul de la Baia  Mare, echipa poloneză MKS Lublin - 2mnews
AU CÂȘTIGAT - Minaur a învins, în al doilea meci de la turneul de la Baia Mare, echipa poloneză MKS Lublin - 2mnews

Handbal masculin. Peste o săptămână începe Liga Zimbrilor, cu un turneu la  Sfântu Gheorghe — eMaramures
Handbal masculin. Peste o săptămână începe Liga Zimbrilor, cu un turneu la Sfântu Gheorghe — eMaramures

Handbal - CN Junioare III: CSS 2 Baia Mare, la un punct de liderul seriei  dupa primul turneu de sala - ZiarMM
Handbal - CN Junioare III: CSS 2 Baia Mare, la un punct de liderul seriei dupa primul turneu de sala - ZiarMM

CSȘ 2 Baia Mare s-a clasat pe locul 8 la turneul final al junioarelor I |  ArenaMM
CSȘ 2 Baia Mare s-a clasat pe locul 8 la turneul final al junioarelor I | ArenaMM

BAIA MARE SNOW HANDBALL CHALLENGE, UN INEDIT TURNEU DE HANDBAL PE ZĂPADĂ - BAIA  MARE TV
BAIA MARE SNOW HANDBALL CHALLENGE, UN INEDIT TURNEU DE HANDBAL PE ZĂPADĂ - BAIA MARE TV

CS Minaur Baia Mare – Handbal feminin

BUGETUL ORAȘULUI - Cât costă găzduirea la Baia Mare a turneului Final 4 al  Cupei României la handbal masculin, organizat în weekend-ul viitor de FRH -  2mnews
BUGETUL ORAȘULUI - Cât costă găzduirea la Baia Mare a turneului Final 4 al Cupei României la handbal masculin, organizat în weekend-ul viitor de FRH - 2mnews

Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor 3: Marta Baia  Mare – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor 3: Marta Baia Mare – Handbal Mania

Handbal Feminin CN Junioare1: CSS2 Baia Mare a câștigat finala mică așadar  obține medalia de bronz! Alisia Boiciuc, MVP-ul Turneului Final Valoare!
Handbal Feminin CN Junioare1: CSS2 Baia Mare a câștigat finala mică așadar obține medalia de bronz! Alisia Boiciuc, MVP-ul Turneului Final Valoare!

Handbal feminin: Minaur Baia Mare, înfrângere... | News.ro

TURNEU LA BAIA MARE – Începe tuneul de la Baia Mare al vicecampioanei  Minaur: participă Potaissa Turda, Poli Timișoara și CSM Sighișoara - 2mnews
TURNEU LA BAIA MARE – Începe tuneul de la Baia Mare al vicecampioanei Minaur: participă Potaissa Turda, Poli Timișoara și CSM Sighișoara - 2mnews